(Tasinmaz Mal Tahsis Ihale Ilani)

 

Mülkiyeti, müstakilen Kocaeli Gebze Dilovasi Organize Sanayi Bölgesine (DOSB)  ait asagida bilgileri yazili tasinmazlarin  4562 sayili kanunun 18.Maddesi ve Organize Sanayi Bölgeler Uygulama Yönetmeligi kapsaminda açik artirma ve pazarlik usulü ile tahsisi yapilacaktir.          

  1. Ihale 22/10/2019 tarihinde saat 15:00’da Dilovasi OSB 1.Kisim Tuna Caddesi No:4 Dilovasi/KOCAELI adresinde bulunan Dilovasi Organize Sanayi Bölge Müdürlügü idari binasi toplanti salonunda Dilovasi OSB Yönetim Kurulunca yapilacaktir.
  2. Ihale suretiyle tahsisi yapilacak tasinmazlarin arsa tahsis sartnamesi ve ekleri Dilovasi Organize Sanayi Bölge Müdürlügü imar biriminden çalisma saatleri içerisinde her tasinmaz için ayri ayri 1.000,00TL+KDV karsiliginda temin edilebilecektir
  3.  Ihaleye istirak edeceklerin, sartnamede belirtilen belgeler ile birlikte tahsis sartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak 22/10/2019 tarihinde Sali günü saat 15:00’da ihale yerinde hazir bulunmalari gerekmektedir. Posta, kargo, telgrafla veya internet üzerinden yapilan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
  4. Dilovasi OSB kamu ihale kanununa tabi olmayip  ihaleyi yapip yapmamakta serbesttir. Ihalenin fesh edilmesi halinde, istirakçi idareye karsi herhangi bir hak iddiasinda bulunamaz.
  5. Tasinmazi alacak tüzel kisi/gerçek kisiler 4562 sayili OSB Kanunu ve ilgili yönetmeligi çerçevesinde faaliyette bulunacak ve bunu taahhüt edecektir.
  6. Is bu ihale ilani genel bilgi mahiyetinde olup, arsa tahsisi ihale sartnamesi ve arsa tahsis sözlesmesi hükümleri uygulanacaktir.    

142 Ada 15 Parseli incelemek için lütfen tiklayiniz.

118 Ada 8 Parseli incelemek için lütfen tiklayiniz.

119 Ada 1 Parseli incelemek için lütfen tiklayiniz.

506 Ada 1 Parseli incelemek için lütfen tiklayiniz.

 

      

           Bilgi Için : Savas ARSLAN

                           (262) 754 91 68