Kocaeli Sanayi Odası tarafından Müdürlüğümüze yapılan bildirimde;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Facebook partnerliği; TOBB Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu koordinasyonu ve Hackquarters yürütücülüğünde 20 Ocak 2020  Pazartesi günü 10:00 – 13:00  saatleri arasında Kocaeli Sanayi Odası, İzmit Merkez Binası Konferans Salonu'nda yerel işletmelerin büyümelerine ve insanların yeni iş bulabilmeleri için dijital beceriler edinmelerine yardımcı olmayı hedeflediği küresel projesi "Boost with Facebook" konulu etkinlik düzenlenecektir.
 
Etkinlik çerçevesinde işletmenizi, kariyerinizi veya kar amacı gütmeyen kuruluşunuzun nasıl ilerleteceğine dair Facebook uzmanları tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

20'den fazla ülkede faaliyette olan programın hedefi; 2020 yılında Türkiye'de 20 şehirde, 120 eğitimle, 20 bin kişiye ulaşmaktır.
 
Aralarında KOBİ'ler, iş arayışında olan bireyler, işletmeciler, girişimciler ve kar amacı gütmeyen kuruluşların da bulunduğu kişilere ihtiyaç duydukları dijital becerileri sunmak için tasarlanan eğitim aracılığıyla Türkiye ekonomisine ve ülke topluluğuna katkı sağlanması amaçlanıyor.
 
Organizasyona katılım ücretsiz olup, katılım için, Odamız web sayfası www.kosano.org.tr ) ana sayfa üzerinde yer alan "Eğitim&Seminer Başvuruları" bölümünden kayıt bildirilmesi yeterlidir.
 
Organizasyona katılımlarınızı bekler, bilgilerinizi rica ederiz.

Kayıt olmak için tıklayınız.
 

Program


09:00 – 10:00 I Kayıt/ Networking
10:00 - 11:00 I Facebook ve Instagram ile Online İş Portföyü Oluşturma: Değer Teklifi Workshop
11:00 - 11:30 I Instagram Kullanarak Yeni Müşteriler Bul ve Hikayeni Anlat!
11:30- 12:00 I Facebook ve Instagram Reklamlarını Kullanarak Satışınızı Nasıl Arttırırsınız?
12:00 - 12:30 I Facebook ve Instagram ile Yaratıcı Stüdyo Atölyesi
12:30 - 13:00 I Başarı Hikayeleri

 

- denilmektedir.

Bölge firmalarımıza ve ilgililere önemle duyurulur.