NİHAİ ÇED DOSYASI İNCELEME DUYURUSU

 

        KOCAELİ İLİ GEBZE İLÇESİNDE TEKNODROM DEĞERLİ MADENLER GERİ DÖN. İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş. TARAFINDAN YAPILMASI PLANLANAN TEHLİKELİ-TEHLİKESİZ ATIK VE ELEKTRONİK KART GERİ KZANIMI, ATIK ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK EŞYA İŞLEME PROJESİ İLE İLGİLİ OLARAK HAZIRLANAN ÇED RAPORU, İNCELEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONUNCA YETERLİ BULUNARAK, 25 KASIM 2014 TARİH VE 29186 SAYILI RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİREN ÇED YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA NİHAİ EDİLMİŞTİR.

         KOMİSYONCA NİHAİ EDİLEN ÇED RAPORLARININ, ANILAN YÖNETMELİĞİN 14. MADDESİ 1.FIKRASI HÜKMÜ GEREĞİ, HALKIN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ ALMAK ÜZERE, BAKANLIK VE/VEYA VALİLİK TARAFINDAN ASKIDA İLAN VE İNTERNET ARACILIĞI İLE ON (10) TAKVİM GÜNÜ GÖRÜŞE AÇILMASI, GÖRÜŞ VE ÖNERİLER İÇİN BU SÜREÇ İÇERİSİNDE VALİLİĞE (KOCAELİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE) VEYA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’NA MÜRACAAT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

         ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI VE KOCAELİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN BAHSE KONU ÇED RAPORU HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ, BELİRTİLEN SÜRE İÇERİSİNDE BAKANLIK VE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE İLETİLEBİLİR.

         HALKIMIZA SAYGIYLA DUYRURULUR.

 

         FAALİYET SAHİBİ : TEKNODROM DEĞERLİ MADENLER GERİ DÖN. İTH. İHR. SAN. TİC. A.Ş.