BÖLGE FİRMALARIMIZA 

Değerli Dilovası OSB Katılımcıları ve Firmaları;

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV, devlet desteği olmadan kamu yararına çalışan bir vakıf statüsündedir. Çocuk ve yetişkin Lösemi dahil tüm kanser hastalarına yıl boyunca ayni ve nakdi yardımlarını düzenli bir şekilde ulaştıran LÖSEV, Ramazan Ayı’nda koli koli mutluluk kampanyası kapsamında kuru gıda yardımlarını artırırken, bir yandan hastalarının iftar sofralarına sıcak yemekler ulaştırıp, aynı zamanda siz değerli destekçilerimizin katkılarıyla düzenlediği büyük iftar buluşmalarıyla yüzlerce kanser hastasını aynı masa etrafında bir araya getirmektedir.

Tedavi süreci uzun ve pahalı olan, maddi ve manevi açıdan ağır yükleri bulunan bu hastalıkla mücadele eden Kocaeli İlimiz kapsamındaki 381 kayıtlı151 ön kaydı yapılmış toplam 532 hastamıza ve ailesine özellikle Ramazan ayında desteklerimizi artırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Büyük iftar yemeklerimizde, hastalarımıza moral vermeyi, dayanışma duygusunu yaşatmayı ve yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlıyoruz.

Ramazan kampanyamız için Dilovası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğüne bağlı katılımcı ve üye şirketlerinizin katkıları büyük önem taşımaktadır. İyilik zincirimizin bir halkası olabilir, siz de bir hayat kurtarabilir, ihtiyaçlı ailelerin yüzünde gülümseme yaratabilirsiniz.

RAMAZAN’da çocuklar ve ailelerimize destek için;

KURU GIDA KOLİ DESTEĞİ

Aşağıdaki orta boy aile paketine uygun içerikteki kolileri, e-ticaret sitelerinden satın alıp, LÖSEV İstanbul Ataşehir Ofisi’ne 28 Şubat 2024 tarihine kadar göndererek Ramazan Koli Kampanyamıza destek olabilirsiniz. (Hurma, incir ve helva paket dışında kalabilir, isteğe bağlıdır.) 
İFTAR YEMEĞİ SPONSORLUĞU

Kocaeli İli Gebze- Dilovası çevresinde yaşayan kayıtlı hastalarımız ve aileleri için 100 kişilik bir iftar yemeğine sponsor olarak organize edebilirsiniz. Birkaç şirket birlikte bir organizasyon da gerçekleştirebilir. Yakın lokasyonda olan restorandan destek alınabilir, Yemek ve iftar alanına dışardan catering hizmeti alınabilir, OSB dışındaki merkezi bir noktada bir restoranda yapılabilir. İsteğe bağlı olarak çocuklara animasyon veya farklı bir Ramazan eğlencesi eklenebilir.

Bilgi almak, yardım ve destekte bulunmak için iletişim bilgisi;

 

Seyhan ŞAHİN AY

 

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı

Kurumlarla İletişim Koordinatörü

Tel: +90 212 268 6 868 / Dahili: 96105

Email: seyhansahinay@losev.org.tr

Web: www.losev.org.tr

 

 


     - LÖSEV BÜLTEN İÇİN TIKLAYINIZ 


LÖSEV’i aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Facebook| Twitter |  Instagram| www.losev.org.tr

Bu mail LOSEV Losemili Cocuklar Vakfi tarafindan iletilmektedir.
Sevgi, İyilik ve Umutla kalın.