OSBÜK - OSB Üst Kuruluşu tarafından Müdürlüğümüze gönderilen yazı da;

Kuruluşumuz tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve önceki yıllarda büyük bir ilgiyle karşılanan ve ödüllerin Sanayi ve Teknoloji Bakanımız tarafından verildiği "2024 OSB Yıldızları Araştırması" başvuruları başlamıştır.

Araştırma ile OSB'lerimiz içerisinde faaliyette bulunan firmaların ülke ekonomisine katkıları ortaya konmakta, başarılı ve performansı yüksek firmaların bilinirliği artmaktadır. Araştırmaya başvuran firmalar yurtiçi satışlar, ihracat, istihdam, kadın istihdamı ve Ar-Ge harcamaları kategorilerinde değerlendirmeye alınmakta ve her kategoride dereceye giren firmalara ödülleri düzenlenecek olan törenle verilmektedir. Ekte görülebileceği gibi OSB Yıldızları Ödül törenleri yazılı ve görsel bazında büyük ilgi görmekte, OSB'niz ve firmalarınızın tanıtımı için önemli fırsatlar sunmaktadır.

OSB Yıldızları Araştırmasına başvurular https://osbyildizlari.osbuk.org/ adresinden yapılmaktadır. Son başvuru tarihi 2 Eylül 2024'dür. Araştırma duyuru görsellerine https://osbuk.org/link/upe5njt adresinden ulaşabilirsiniz.

- denilmekte olup Bölge Firmalarımızın katılımlarına ve bilgilerine sunulmuştur.

- Görsel detaylar ve üstyazı için lütfen tıklayınızDeğerli Bölge Firmalarımıza ve Katılımcılarımıza duyurulur.
Sağlıklı günler dileriz.