OSBÜK - Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu tarafından Müdürlüğümüze yapılan bildirimde;

Kuruluşumuzca Vodafone Business ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğinde "Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı" nın ikincisi gerçekleştirilecektir.

Yıldız Teknik Üniversitesinin öğretim üyeleri tarafından hazırlanan program, dijital stratejinin oluşturulmasından yapay zeka uygulamalarına ve dijital pazarlamaya kadar geniş bir yelpazeyi kapsayacak şekilde tasarlanmış olup, uygulama örneklerinin de anlatılacağı ders içerikleri ile eğitime katılanlara sektörlerinde önemli faydalar sağlaması amaçlanmıştır.

Eğitimler OSB'lerimizin çalışanları ile OSB'lerimizdeki firmaların çalışanlarına yöneliktir. Çevrimiçi düzenlenecek olan sertifikasyon programı ücretsiz olup, ekte yer alan eğitim tanıtım dokümanında belirtildiği üzere eğitim sonrasında kriterleri sağlayan katılımcılara sertifika verilecektir.
Eğitim programlarında sınırlı kontenjan (her grup 300 kişi) bulunduğundan, programa kabuller başvuru sırasına göre yapılacaktır.

Eğitim programları üç grup halinde düzenlenecek olup, ekte belirtilen tarihlerden uygun olana karşılık gelen başvuru formunun 8 Ocak 2024 Pazartesi gününe kadar doldurulması gerekmektedir.

Bilgilerinize rica ederiz.

- İlgi yazı ve diğer detaylar için tıklayınız

- denilmektedir. 

Değerli Bölge Firmalarımıza ve Katılımcılarımıza duyurulur.
Sağlıklı günler dileriz.