BÖLGE FİRMALARIMIZA 

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ -  Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından Müdürlüğümüze yapılan bildirimde;

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nin koordinasyonu, 15 üniversitenin paydaşlığı, Kocaeli Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KOUKAGEM) ev sahipliğinde 26-27 Şubat 2024 tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde Marmara Kariyer Fuarı (MARMARAKAF) gerçekleştirilecektir.

Konferans programları, İşveren Markası sunumları, Yetenek Kazanım etkinlikleri, İşveren Markası stantları ve daha birçok etkinliğin de yer aldığı Marmara Kariyer Fuarı, Kocaeli Üniversitesi'nin 60.000'in üzerinde öğrencisi ve mezunları, 15 paydaş üniversitenin öğrenci ve mezunlarının kariyer gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra, işveren markalarının yetenekli üniversite öğrencilerine erişimlerine de imkan sağlayacaktır.

Marmara Kariyer Fuarına ilişkin tanıtım dosyası ve firma davetiyesi ekte bilgilerinize sunulmuştur. Kurumunuzun Marmara Kariyer Fuarı'nda yer alması etkinliğimize güç katacak olup desteklerinizi rica ederiz.

- Başvuru formu bağlantısı için tıklayınız

- İlgi yazı ve diğer detayl
ar için tıklayınız

- denilmektedir. 

Değerli Bölge Firmalarımıza ve Katılımcılarımıza duyurulur.
Sağlıklı günler dileriz.