Değerli Bölge Firmalarımız ve Katılımcılarımız,

Kocaeli Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesi yönetimi olarak, eleman.net ile %25 indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız.

Anlaşmamız kapsamında, OSB'miz üyesi firmalarımız ve katılımcılarımız, eleman.net’te %25 indirimli iş ilanı yayınlama avantajına sahip olacaktır.

İndirimden yararlanmak için eleman.net’te firma üyeliği açtıktan sonra, ilan paketi satın alma aşamasında ENDOSB25 kampanya kodunu kullanarak istediğiniz ilan paketini %25 indirimli olarak alabilirsiniz.


Detaylı bilgi almak veya kampanyadan yararlanmak için eleman.net Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Telefon:  0216 606 14 12
E-posta: satis@eleman.net
Firma üyeliği açmak için:
https://www.eleman.net/uye.php


- Eleman.net Sunum, Veriler ve Referanslar için tıklayınız

- Seç - Yerleştir Hızlı Çalışan bulma nedir? Detaylar için tıklayınız


Eleman.net Hakkında

2005 yılında kurulan Eleman.net, kurulduğu günden bu yana firmalara aradığı nitelikte elemanı bulmaları için destek oluyor. Kolay kullanımı, hızlı altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 400.000 üye firma ve 15 milyondan fazla adaya hizmet veren Eleman.net, mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarında lider konumda.

18 yıllık bir tecrübenin ardından, Eleman.net gururla 2,2 milyon iş ilanı ve 180 milyon başvuruyla, yaklaşık 7 milyon insanı istihdam etmenin mutluluğunu yaşıyor. Siz de iş dünyasının istihdam kaynağı Eleman.net ile tanışın, hayalinizdeki iş veya çalışanı bulmanın keyfini çıkarın!

Buna ek olarak sitemize dair göz atmak isteyeceğinizi düşündüğüm bazı verileri de aşağıda sizinle paylaşıyoruz;

Eleman.net, Ocak-2024 verilerine* göre Türkiye’nin Mavi Yaka ve Ara Kademede sektör LİDERİ, aynı zamanda tüm IK siteleri arasında ise sektör “2”ncisiyiz ( Yukarıda bağlantıda yer alan içeriğimizde detaylar mevcuttur ).

Aylık ziyaretçi rakamımız 7.3 milyon kişiye ulaştı ve son üç ayda site ziyaretçi trafiğimiz %220 oranında artış gösterdi.

Sektörün üçüncüsü ile aramızdaki trafik farkımız 5,2 katı büyüklüğünde,
Sektörün dördüncüsü ile aramızdaki trafik farkı 16,2 katı büyüklüğündedir.

Yüksek trafik ve gelişmiş özellikler siz değerli işverenlerimizin daha geniş bir aday havuzuna erişim sağlayacağı ve işe alım süreçlerinizde çok daha fazla başvuru alacağınız anlamına geliyor. Eleman.net olarak, işverenlerimizin en iyi adayları bulmalarını ve işe alımlarını en etkili şekilde gerçekleştirmelerini sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Eleman.net’in aday profili %42 üniversite ve yüksek lisans mezunu, %86 lise ve üzeri mezundur.Değerli Bölge Firmalarımıza ve Katılımcılarımıza duyurulur.
Sağlıklı günler dileriz.